scalarkonsorcjum scalarkonsorcjum
plan spotkań
Najprostszy system lojalnościowy w Polsce!
Odbieraj pieniądze z całej struktury bez żadnych wymagań - poza jednym - robieniem codziennych zakupów...
Zarabiaj na zakupach
Chciałbyś żeby część pieniędzy z Twoich zakupów wróciła do Ciebie z powrotem? A z zakupów innych osób?

W naszym systemie jest to możliwe - sprawdź!
Regulamin zakupów

Sklep wysyłkowy scalarkonsorcjum.eu prowadzi sprzedaż detaliczną na terenie Polski za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia można składać przez stronę: www.scalarkonsorcjum.eu, na adres mailowy: sklep@scalarkonsorcjum.eu lub telefonicznie: 68-342-10-41 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie scalarkonsorcjum.eu są fabrycznie nowe, posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.
 2. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej scalarkonsorcjum.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar jest możliwość wystawienia faktury VAT.
 3. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zakupy obciążane są następującymi kosztami:
  • przy wysyłce za pobraniem – 18 zł
  • przy wpłacie na konto – 12 zł

  Istnieje możliwość łączenia zamówień kilku klientów w jedną przesyłke na jeden adres dostawy.

 4. Możliwe są następujące formy płatności:

  Przelewem – na konto:

  • MultiBank O/Z-Góra
   Scalar Konsorcjum Małgorzata Kłak-Kirstein ul. Źródlana 2, 65-106 Zielona Góra
   57 1140 2017 0000 4002 0535 1988

   Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki. Wpłaty należy dokonać w ciągu 2 tygodni, inaczej zamówienie jest anulowane.

  Przy odbiorze:

  • zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru.
 5. Czas realizacji zamówień:
  • pobranie: 1-3 dni; najczęściej w dniu zamówienia, jeśli zamówienie jest złożone do godziny 12:00
  • przelew: 1-3 dni od wpływu wpłaty na konto; najczęściej w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie
  • w przypadku towarów na zamówienie, czas realizacji ustalany jest indywidualnie

  Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

 6. Staramy się aktualizować na bieżąco stan naszych produktów na stronie internetowej, jednak w związku z możliwością składania zamówień telefonicznych lub drogą mailową, zastrzegamy sobie, iż stan produktów może się nieznacznie różnić od faktycznego. W takich wypadkach klient jest informowany drogą mailową lub telefonicznie o możliwości wydłużenia terminu wysyłki.
 7. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie scalarkonsorcjum.eu. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
Zwroty i reklamacje
 1. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym pudełku, z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu. Koszty przesyłki są zwracane.
 2. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe (tu prosimy podać numer konta) albo przez przekaz pocztowy na podany adres. Pieniądze zwracane są w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.
 3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy powinien - po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą - odesłać go na adres firmy. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.